LIVA 1386/26/01/L klasyczny żyrandol
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, na 1 oczku lampa ma 53 cm) |
| Szerokość | 43 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max. 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 26 BIAŁY |
| Abażur | 1S E 14 o wymiarach szer 15/8 cm wys 11 cm, z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Klasyczny żyrandol to znakomite oświetlenie do jasnych wnętrz w stylu prowansalskim czy shabby chic. Stelaż 5- ramiennej lampy wiszącej wykonany jest z metalu, dzięki swojemu ciekawemu kształtowi dodaje jej niesamowitego charakteru. Całość dopełniają abażurki wykonane z wysokiej jakości tkaniny, które dodadzą Twojemu salonowi przytulności i uroku.


