Duża lampa wisząca do salonu czarna EGS XL 19026 BL/G/N 7-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 350 cm, wysokość korpusu lampy 71 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Źródło światła | 7 x E27 max 40W |
| Materiał | kompozyt, czarny klosz ze złotym wnętrzem; wysokość klosza 71 cm |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | czarny |
Opis
Duża lampa wisząca do salonu czarna. Oryginalna nowoczesna lampa z ogromnym, owalnym kloszem, wykonanym z kompozytu. Połączenie czerni i złotego wnętrza daje wrażenie elegancji. Lampa dla miłośników nowoczesnego oświetlenia, idealna do umieszczenia nad stołem czy stolikiem kawowym. Zastosowanie 7 żarówek pozwoli doświetlić nawet duże pomieszczenie.

