Nowoczesna czarna lampa do kuchni EGS M 19022 BL/G/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 150 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | kompozyt, czarny klosz ze złotym wnętrzem; wysokość klosza 41 cm |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna czarna lampa do kuchni. Znakomita lampa wisząca do nowoczesnych aranżacji kuchennych- świetnie pasuje do modnego wystroju z ciemnym drewnem, czernią i złotem często spotykanych w magazynach wnętrzarskich. Prostota i elegancka kolorystyka to duże zalety tej niebanalnej lampy.

