Modna biała lampa do kuchni EGS M 19021 WH/G/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 150 cm, wysokość korpusu lampy 41 cm |
| Szerokość | 39 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 40W |
| Materiał | kompozyt, biały klosz ze złotym wnętrzem; wysokość klosza 41 cm |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Modna biała lampa do kuchni. Lampa wisząca o prostym kształcie, wykonana z nowoczesnego kompozytu. Połączenie minimalistycznej formy i efektownej biało- złotej kolorystyki świetnie sprawdzi się w modnych aranżacjach kuchennych.

