Nowoczesna lampa wisząca czarna EGS L 19024 BL/G/N 5-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 300 cm, wysokość korpusu lampy 51 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 40W |
| Materiał | kompozyt, czarny klosz ze złotym wnętrzem; wysokość klosza 51 cm |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna lampa wisząca czarna. Nasza propozycja dla klientów poszukujących niebanalnego oświetlenia- zwis z owalnym kloszem wykonanym z kompozytu. Czarno-złota kolorystyka pasuje do wielu aranżacji a jednocześnie nadaje lampie eleganckiego wyglądu.

