Modna biała lampa z dużym kloszem EGS XL 19025 WH/G/N 7-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 350 cm, wysokość korpusu lampy 71 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Źródło światła | 7 x E27 max 40W |
| Materiał | kompozyt, biały klosz ze złotym wnętrzem, wysokość klosza 71 cm |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | biały |
Opis
Modna biała lampa z dużym kloszem. Idealna lampa dla miłośników oryginalnego, nowoczesnego oświetlenia. Duży, owalny klosz skrywa aż 7 punktów świetlnych, dzięki czemu lampa doświetli nawet większe gabarytowo pomieszczenie. Ciekawe połączenie kolorów- bieli i złota zwraca uwagę i dodaje lampie elegancji. Lampa wisząca EGS to świetny wybór do nowoczesnego salonu, restauracji czy butiku.

