Modna biała lampa wisząca EGS L 19023 WH/G/N 5-płomienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max 300 cm, wysokość korpusu lampy 51 cm |
| Szerokość | 55 cm |
| Źródło światła | 5 x E27 max 40W |
| Materiał | kompozyt, biały klosz ze złotym wnętrzem; wysokość klosza 51 cm |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Modna biała lampa wisząca z ciekawym kloszem, wykonanym z biało- złotego kompozytu. 5-płomienna lampa, która świetnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Złote wnętrze klosza dodaje lampie elegancji i szyku.

