Elegancki kinkiet do łazienki HUGENA FE/H1UGOLAKE2 BATH/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24,8 cm, odległość od ściany 15,2 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Źródło światła | 2 x 3,5W LED G9, żarówki w komplecie; temperatura barwowa LED 3000K |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, szklane klosze |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Elegancki kinkiet do łazienki, który wyróżnia się perfekcyjną jakością i klasycznym dizajnem. Podwójna lampa, która idealnie nadaje się do umieszczenia nad łazienkowym lustrem. Ten efektowny model może być zamontowany kloszami do góry lub do dołu- w zależności od Państwa gustu. Seria lamp HUGENA została zainspirowana wczesnym stylem kolonialnym, będzie pięknie pasować do tradycyjnie urządzonych łazienek.

