Lampa nad lustro do łazienki HUGENA FE/H1UGOLAKE3 BATH/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24,8 cm |
| Szerokość | 53,3 cm, odległość od ściany 15,2 cm |
| Źródło światła | 3 x 3,5W LED G9 żarówki w komplecie; temperatura barwowa LED 3000K |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, szkło |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Efektowna lampa nad lustro do łazienki. Potrójny kinkiet łazienkowy, który wyróżnia się najwyższą jakością i przemyślanym, klasycznym dizajnem. Lampy HUGENA sprowadzamy z Wielkiej Brytanii, są one wykonane wyjątkowo starannie i z ogromną dbałością o szczegóły. Wysoka klasa szczelności pozwala na bezproblemowe używanie lampy w łazienkach.
Kinkiet może być montowany w dwojaki sposób- kloszami do góry lub do dołu.

