Stylowy kinkiet do łazienki HUGENA FE/H1UGOLAKE1 BATH/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24,8 cm |
| Szerokość | 33 cm, , odległość od ściany 15,2 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 żarówka w komplecie; temperatura barwowa LED 3000K |
| Materiał | metal w kolorze POLEROWANY CHROM, szkło |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy kinkiet do łazienki, specjalnie dla Państwa importowany z Wielkiej Brytanii. Piękny kinkiet nawiązujący do stylu kolonialnego, pasuje do klasycznych łazienkowych aranżacji. Lampa może być montowana kloszem w dół, lub w górę zależnie od upodobań. Lampę wyróżnia najwyższa jakość wykonania i przemyślana konstrukcja. Dzięki wysokiej klasie szczelności jest odporna na warunki panujące w łazienkach ale z powodzeniem może być stosowana także w innych pomieszczeniach.

