Klasyczny kinkiet do łazienki złoty HUGENA FE/H1UGOLAKE3 BATH-BB/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24,8 cm |
| Szerokość | 53,3 cm, odległość od ściany 15,2 cm |
| Źródło światła | 3 x 3,5W LED G9 żarówki w komplecie; temperatura barwowa LED 3000K |
| Materiał | metal w kolorze OKSYDOWANY MOSIĄDZ, szkło z bąbelkami powietrza |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Klasyczny kinkiet łazienkowy złoty nad lustro. Trzypłomienna lampa ścienna, która wyróżnia się najwyższą jakością i ponadczasowym, klasycznym wzornictwem. Lampy z serii HUGENA sprowadzamy z Wielkiej Brytanii, są one wykonane wyjątkowo starannie i z ogromną dbałością o szczegóły. Wysoka klasa szczelności pozwala na bezproblemowe używanie lampy w łazienkach, jak również w innych pomieszczeniach
Kinkiet może być montowany w dwojaki sposób - kloszami do góry lub do dołu.
Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.

