Złota lampa ścienna do łazienki HUGENA FE/H1UGOLAKE1 BATH-BB/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24,8 cm |
| Szerokość | 33 cm, , odległość od ściany 15,2 cm |
| Źródło światła | 1 x 3,5W LED G9 żarówka w komplecie; temperatura barwowa LED 3000K |
| Materiał | metal w kolorze OKSYDOWANY MOSIĄDZ, szkło z bąbelkami powietrza |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złota lampa ścienna do łazienki, importowany z Wielkiej Brytanii. Piękny kinkiet nawiązujący do stylu angielskiego, pasuje do klasycznych łazienkowych aranżacji. Lampa może być montowana kloszem w dół, lub w górę zależnie od potrzeb. Kinkiet HUGENA wyróżnia najwyższa jakość wykonania i przemyślana konstrukcja. Dzięki wysokiej klasie szczelności jest odporna na warunki panujące w łazienkach choć z bez problemu może być stosowana także w innych pomieszczeniach.
Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.

