Elegancki kinkiet do łazienki złoty HUGENA FE/H1UGOLAKE2 BATH-BB/EL
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24,8 cm, odległość od ściany 15,2 cm |
| Szerokość | 33 cm |
| Źródło światła | 2 x 3,5W LED G9, żarówki w komplecie; temperatura barwowa LED 3000K |
| Materiał | metal w kolorze OKSYDOWANY MOSIĄDZ, szklane klosze z bąbelkami powietrza |
| Uwagi | Klasa szczelności IP44 |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancki złoty kinkiet do łazienki, który wyróżnia się perfekcyjną jakością i klasycznym wyglądem. Podwójna lampa, która idealnie nadaje się do umieszczenia nad łazienkowym lustrem. Ten efektowny model może być zamontowany kloszami do góry lub do dołu - w zależności od potrzeb. Seria lamp HUGENA została zainspirowana wczesnym stylem kolonialnym, będzie pięknie pasować do tradycyjnie urządzonych łazienek.
Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.

