Elegancki kryształowy plafon sufitowy CRISTO L 17630/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 60 cm, |
| Szerokość | 71 cm |
| Źródło światła | 12 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, kryształ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | czarny |
Opis
Elegancki kryształowy plafon sufitowy. Duży elegancki kryształowy plafon na czarnej podstawie będzie świetnym uzupełnieniem stylowego wnętrza w domu i nie tylko. Idealny do miejsc użytkowych takich jak np hotel. Odpowiednio rozjaśni pomieszczenie i przyciągnie wzrok. Model plafonu wykonany niezwykle precyzyjnie.

