Wytworna kryształowa lampa CRISTO L 17614/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 170 cm, |
| Szerokość | 71 cm |
| Źródło światła | 12 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, kryształ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | czarny |
Opis
Wytworna kryształowa lampa. Niezwykle wytworna i szykowna o dużych rozmiarach kryształowa lampa wisząca będzie idealnym głównym elementem przestronnego bogato zdobionego wnętrza. Duża ilość punktów świetlnych sprawi iż będzie pięknie odbijała światło i odpowiednio rozjaśni pomieszczenie. Model lampy wyjątkowy.

