Oryginalny kryształowy plafon CRISTO M 17627/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 41 cm, |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 9 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, kryształ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | czarny |
Opis
Oryginalny kryształowy plafon. Elegancki plafon sufitowy z pięknie odbijającymi się elementami kryształowymi świetnie wpasuje się w zdobione stylowe wnętrze w domu i nie tylko. Dzięki dużej ilości punktów świetlnych wprowadzi jasne światło i odpowiedni nastrój.

