Kryształowa lampa salonowa CRISTO M 17617/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm, |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 9 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, kryształ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Kryształowa lampa salonowa. Ta niezwykła o nieprzeciętnym wyglądzie lampa wisząca będzie idealna do zawieszenia jako główny element wyposażenia bogato zdobionych wnętrz. Prezentuje styl nowoczesny. Dzięki kryształom pięknie odbija światło.

