Luksusowa duża lampa wisząca CRISTO L 17615/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 170 cm, |
| Szerokość | 71 cm |
| Źródło światła | 12 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, kryształ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Luksusowa duża lampa wisząca. Wytworna o dużych rozmiarach kryształowa lampa wisząca będzie idealnym głównym elementem przestronnego bogato zdobionego wnętrza. Zachwyca swoim niepowtarzalnym wyglądem przez co zwraca uwagę. Duża ilość punktów świetlnych sprawi iż będzie pięknie odbijała światło i odpowiednio rozjaśni pomieszczenie.

