Modna wisząca kryształowa lampa CRISTO M 17616/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 140 cm, |
| Szerokość | 56 cm |
| Źródło światła | 9 x E14 max 40W |
| Materiał | stal lakierowana, kryształ |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Kolor | czarny |
Opis
Modna wisząca kryształowa lampa. Wyjątkowa niezwykle ciekawie zaprojektowana lampa wisząca ze stali lakierowanej na kolor czarny oraz kryształów pięknie odbijających światło. Lampa ta z pewnością idealnie wkomponuje się w bogato zdobione aranżacje wnętrz dodatkowo wprowadzając powiew luksusu.

