Klasyczna lampa do salonu MARIA BIAŁA O3125 W5 BIA/1S/08/Le
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 75 cm, wysokość na 1 oczku łańcucha 65 cm |
| Szerokość | 69 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor BIAŁY MAT |
| Abażur | 1S montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, w kolorze 08 SZARY lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | biały |
Opis
Klasyczna lampa do salonu MARIA BIAŁA. Ta stylowa biała lampa w zestawie z pięknymi szarymi abażurami będzie świetnym dopełnieniem jasnych, klasycznych a także nowoczesnych wnętrz. Została w całości zaprojektowana i wykonana z polskich produktów z dbałością o każdy szczegół co jest niewątpliwie jej dużą zaletą. Model oszałamia swoją prostotą a zarazem wyjątkowym wyglądem.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


