LIVA 1385/27/17/L czarny żyrandol
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 62 cm (możliwość samodzielnego skrócenia łańcucha, na 1 oczku lampa ma 53 cm) |
| Szerokość | 43 cm |
| Źródło światła | 3 x E27 max. 60W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 27 CZARNY MAT |
| Abażur | 1S E 14 o wymiarach szer 15/8 cm wys 11 cm, z tkaniny certyfikowanej w kolorze 13 BEŻ LEN (przeźroczysty) |
| Uwagi | nazwa producenta: GOLDSUN; lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Stylowy czarny żyrandol to nasza propozycja klasycznej 3- ramiennej lampy wiszącej. Nasz produkt z linii LIVA posiada starannie wykonany stelaż z metalu, o ciekawym kształcie. Całości dopełniają abażurki z tkaniny wysokiej jakości w kolorze szaro- beżowego lnu. Klimatyczny żyrandol znakomicie oświetli Twój dom, dodając mu ciepła i przytulności.


