Nowoczesna czarna lampa do salonu EJE L 18917 BL/N 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 130 cm, wysokość pojedynczego klosza 40 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 3 x GU10 max 10W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor CZARNY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | czarny |
Opis
Nowoczesna czarna lampa do salonu. Oryginalna lampa o prostym kształcie pasuje do wielu współczesnych aranżacji. Ta energooszczędna lampa na żarówki led świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni czy nowoczesnej sypialni, dzięki minimalistycznej formie będzie pasowała także do biur czy lokali usługowych.

