Minimalistyczna biała lampa wisząca EJE L 18916 WH/N 3-punktowa
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | max. 130 cm, wysokość pojedynczego klosza 40 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 3 x GU10 max 10W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor BIAŁY |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | biały |
Opis
Minimalistyczna biała lampa wisząca. Modna lampa do nowoczesnych wnętrz, dzięki prostej formie i uniwersalnemu, białemu kolorowi pasuje do wielu aranżacji, także do biur czy sklepów.

