Nowoczesny biały plafon tuba EJE WHITE L 15471/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 40 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor biały |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Nowoczesny biały plafon tuba. Lampa o prostym kształcie, która znakomicie wpisuje się w bieżące trendy w wystroju wnętrz. Serię lamp EJE polecamy do pomieszczeń w stylu loft, industrialnym czy skandynawskim, świetnie prezentują się także w nowoczesnych biurach i sklepach. Wybór kolorów i wielkości pozwala na stworzenie własnych kompozycji.

