Biały punktowy plafon tuba EJE WHITE M 15463/N
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 24 cm |
| Szerokość | 5,5 cm |
| Źródło światła | 1 x GU10 max 35W |
| Materiał | stal lakierowana na kolor biały |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały punktowy plafon tuba. Lampa sufitowa o ciekawym kształcie, która daje duże możliwości aranżacji. Lampy EJE można umieszczać zarówno pojedynczo jak i tworzyć własne kompozycje, są dostępne w kilku rozmiarach i kolorach. Oryginalne lampy do nowoczesnej kuchni, salonu, pokoju młodzieżowego czy biura.

