Nowoczesny srebrny kinkiet FAMOS 11937/FE/K/NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 LED max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL |
| Abażur | o wymiarach średnica 14 cm, wykonane ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg; montaż na kołki rozporowe |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Nowoczesny srebrny kinkiet FAMOS to modna, prosta lampa ścienna. Ma okrągły, mlecznobiały klosz i metalowy stelaż w kolorze srebrnym. Świetnie pasuje do salonu, sypialni czy korytarza - doda wnętrzu elegancji i charakteru.

