Złoty lampka nocna FAMOS 11933/FE/L/ZŁ/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 LED max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY |
| Abażur | o wymiarach średnica 14 cm, wykonane ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złota lampka nocna FAMOS to elegancki i prosty dodatek do pokoju. Świetnie będzie pasować do sypialni, ale sprawdzi się również w salonie, biurze czy gabinecie. Ma metalowy stelaż malowany na kolor złoty i biały, okrągły klosz ze szkła.

