Srebrna nowoczesna lampa stojąca FAMOS 11939/FE/P/NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 151 cm |
| Szerokość | 230 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 LED max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL |
| Abażur | o wymiarach średnica 14 cm, wykonane ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 15 kg |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna nowoczesna lampa stojąca FAMOS to nowoczesna i elegancka lampa stojąca. Ma trzy mlecznobiałe, okrągłe klosze rozmieszczone na prostym stelażu w kolorze niklu. Idealnie pasuje do salonu, sypialni lub gabinetu, dodając wnętrzu stylu i charakteru.

