Złoty kinkiet w stylu glamour FAMOS 11932/FE/K/ZŁ/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 29 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 LED max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY |
| Abażur | o wymiarach średnica 14 cm, wykonane ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg; montaż na kołki rozporowe |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty kinkiet w stylu glamour FAMOS to elegancka lampa o prostym, ale nowoczesnym kształcie. Ma biały, okrągły klosz ze szkła i złoty, metalowy stelaż. Świetnie pasuje do nowoczesnych wnętrz - sprawdzi się w sypialni, jadalni, na korytarzu, a także w hotelach, dodając pomieszczeniom klasy i stylu.

