Srebrna nowoczesna lampka na biurko FAMOS 11938/FE/L/NI/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 50 cm |
| Szerokość | 16 cm |
| Źródło światła | 1 x G9 LED max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor NIKIEL |
| Abażur | o wymiarach średnica 14 cm, wykonane ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna nowoczesna lampka na biurko FAMOS to modna lampka nocna w stylu glamour. Ma biały, szklany klosz w kształcie kuli i prosty stelaż w kolorze srebrnym. Jej prosty, ale elegancki kształt sprawia, że pasuje na stolik nocny, komodę lub biurko, dodając wnętrzu elegancji i uroku.

