Złota lampa stojąca w stylu glamour FAMOS 11934/FE/P/ZŁ/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 151 cm |
| Szerokość | 230 cm |
| Źródło światła | 3 x G9 LED max 60W |
| Materiał | metal malowany na kolor ZŁOTY |
| Abażur | o wymiarach średnica 14 cm, wykonane ze szkła w kolorze BIAŁY MAT |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek; waga: 1 kg |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złota lampa stojąca w stylu glamour FAMOS to nowoczesna, elegancka lampa stojąca z trzema białymi, okrągłymi kloszami na błyszczącym, metalowym, malowanym na kolor złoty stelażu. Świetnie pasuje do salonu, sypialni lub biura w stylu nowoczesnym. To lampa urokliwa i wyjątkowa.

