Nowojorski kinkiet podwójny złoty GOLDSUN AB 1339G/17/55
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 34 cm (średnica elementu przy ścianie 14 cm); odległość od ściany: 29 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 55 GRANATOWY WELUR ze złotym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych na zdjęciach (podczas zakupu należy zaznaczyć wybrany kolor abażurów) |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Nowojorski kinkiet podwójny złoty GOLDSUN z granatowymi, welurowymi abażurami i eleganckim stelażem w kolorze złotym to stylowe oświetlenie, które doskonale wpisuje się w aranżacje w stylu nowojorskim i klasycznym. Głęboki granat kloszy nadaje lampie wyrazistego charakteru. Dwa punkty świetlne zapewniają równomierne doświetlenie, sprawdzając się zarówno w salonie, sypialni, jak i przedpokoju. To kinkiet, który łączy szyk, elegancję i funkcjonalność.
Model wyprodukowano w Polsce.

