Kinkiet dwu-punktowy z białymi abażurami z tkaniny GOLDSUN 1S 1339G/17/01
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 34 cm (średnica elementu przy ścianie 14 cm); odległość od ściany: 29 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | 1S montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, w kolorze 01 BIAŁY lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Kinkiet dwu-punktowy z białymi abażurami z tkaniny GOLDSUN z abażurami z tkaniny w kolorze białym i stelażem w odcieniu złotego piasku to elegancka i ponadczasowa propozycja do klasycznych wnętrz. Dwa źródła światła zapewniają równomierne doświetlenie, a jasne abażury wprowadzają lekkość i subtelność. Lampa świetnie sprawdzi się w salonie, w przedpokoju lub po obu stronach łóżka w sypialni, tworząc przytulną i harmonijną atmosferę.
Model wyprodukowano w Polsce.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru stelaża oraz abażurów. Poniżej wzorniki kolorów.
*uwaga: lampy produkowane na indywidualne zamówienie według specyfikacji Klienta (np. zmiana koloru stelaża i abażura na inny niż widoczny na zdjęciu głównym przy wybranym produkcie, skracane, wydłużane itp.) nie podlegają zwrotom i wymianie



