Podwójny kinkiet czarny ze złotym stelażem GOLDSUN 1S 1339G/17/63
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 34 cm (średnica elementu przy ścianie 14 cm); odległość od ściany: 29 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | 1S montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, w kolorze 63 CZARNY ze złotym, błyszczącym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych na zdjęciach (podczas zakupu należy zaznaczyć wybrany kolor abażurów) |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Podwójny kinkiet czarny ze złotym stelażem GOLDSUN z czarnymi abażurami i złotym wnętrzem to propozycja dla osób ceniących elegancję i ciepło. Czerń kloszy wprowadza do wnętrza głębię i szyk, a złote wykończenie od środka pięknie odbija światło, tworząc ciepłą i nastrojową aurę. Całość uzupełnia złoty stelaż, który dodaje lampie luksusowego charakteru. Doskonale sprawdzi się w aranżacjach glamour, klasycznych i nowoczesnych, szczególnie w salonie, sypialni czy eleganckim holu.
Model wyprodukowano w Polsce.

