Złoty podwójny kinkiet ze złotymi abażurkami GOLDSUN AB 1339G/17/54
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 34 cm (średnica elementu przy ścianie 14 cm); odległość od ściany: 29 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z WELURU w kolorze 54 ZIELONYM ze złotym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty podwójny kinkiet ze złotymi abażurami. Piękny oryginalny podwójny kinkiet na ścianę prezentujący klasyczny styl. Złoty stelaż wygląda niezwykle elegancko, a dzięki stylowym zielonym abażurkom z weluru staje się niepowtarzalny. Taki kinkiet z pewnością będzie niekwestionowaną ozdobą każdego salonu, sypialni czy jadalni.

