Potrójny klasyczny żyrandol do sypialni MELENA 11687- ME 3 SR/2S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość na 1 oczku łańcucha 56 cm) |
| Szerokość | 55 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRNY, ozdobne kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Potrójny klasyczny żyrandol do sypialni. Wyjątkowej urody lampa wisząca, idealna do pomieszczeń o mniejszych gabarytach. Piękny żyrandol o delikatnym, smukłym kształcie zdobią dekoracyjne kryształy i eleganckie wysokie abażurki. Lampa wyróżnia się wysoką jakością wykonania i przemyślanym wzornictwem.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


