Srebrna klasyczna lampa do sypialni MELENA 11687- ME 3 SR/1S/J 3-ramienna
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość na 1 oczku łańcucha 56 cm) |
| Szerokość | 58 cm |
| Źródło światła | 3 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRNY, ozdobne kryształy |
| Abażur | średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 3 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrna klasyczna lampa do sypialni, wyjątkowo elegancka a dzięki srebrzystemu wykończeniu i ozdobnym kryształom pełna blasku. Piękny żyrandol dla wymagających klientów łączy ciekawe wzornictwo z najwyższą jakością wykonania, idealnie pasuje zarówno do tradycyjnie jak i bardziej nowocześnie urządzonych wnętrz.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


