Stylowy klasyczny żyrandol do salonu MELENA 11688- ME 5 SR/2S/J 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość na 1 oczku łańcucha 56 cm) |
| Szerokość | 55 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRNY, ozdobne kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Stylowy klasyczny żyrandol do salonu. Piękna lampa wisząca z abażurkami, która znakomicie pasuje zarówno do tradycyjnych jak i do bardziej nowoczesnych wnętrz, świetnie komponuje się także z dodatkami w stylu glamour. Wyjątkowo efektowny model, charakteryzujący się najwyższą jakością wykonania. Szeroki wybór dostępnych tkanin pozwoli dobrać abażury najlepiej pasujące do wystroju wnętrza.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


