Srebrny żyrandol z abażurami MELENA 11688- ME 5 SR/1S/J 5-ramienny
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 80 cm (długość na 1 oczku łańcucha 56 cm) |
| Szerokość | 58 cm |
| Źródło światła | 5 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRNY, ozdobne kryształy |
| Abażur | średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 5 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Wyjątkowo elegancki srebrny żyrandol z abażurami pasuje do klasycznie urządzonych wnętrz a także do aranżacji w stylu glamour. Kryształowe ozdoby umieszczone na ramionach żyrandola dodają lampie niesamowitego blasku.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


