Srebrny kinkiet z abażurem MELENA 11689- ME K1 SR/2S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 12 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRNY, ozdobne kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny kinkiet z abażurem wyjątkowo dekoracyjny i elegancki, w komplecie z naszym żyrandolem MELENA kinkiet prezentuje się wprost zachwycająco. Błyszcząca powierzchnia i kryształowa ozdoba z pewnością trafią w gust miłośników ozdobnych dodatków.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


