Srebrny kinkiet podwójny klasyczny MELENA 11690- ME K2 SR/2S/J
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 31 cm |
| Szerokość | 36 cm, odległość od ściany 20 cm |
| Źródło światła | 2 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor SREBRNY, ozdobne kryształy |
| Abażur | średnica 7/12 cm, wysokość 15 cm wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 01 BIAŁYM lub dowolnym z wzornika poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | odcienie srebra |
Opis
Srebrny kinkiet podwójny klasyczny. Piękny kinkiet zachwycający błyszczącym wykończeniem i kryształowymi ozdobami. Bardzo dekoracyjna lampa na ścianę, pasująca do wielu aranżacji wnętrz. Warto zwrócić uwagę na staranne wykonanie i wysoką jakość lampy- nawet wymagający klienci powinni być usatysfakcjonowani.
Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie zmiany koloru abażura. Poniżej wzornik tkanin na abażury.


