Złoty kinkiet na ścianię w eleganckiej aranżacji GOLDSUN AB 1338G/17/07
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm (średnica elementu przy ścianie 14 cm); odległość od ściany: 27 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | AB montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, w kolorze 07 LEN ZE ZŁOTĄ NITKĄ lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty kinkiet na ścianę w eleganckiej aranżacji GOLDSUN z abażurem z naturalnego lnu przeszywanego złotą nitką to propozycja, która zachwyca elegancją i subtelnością. Delikatna struktura materiału w połączeniu z miękkim połyskiem nici oraz stelażem w odcieniu złotego piasku tworzy harmonijną i przytulną całość. Tego typu lampa doskonale sprawdzi się w klasycznych, eleganckich wnętrzach, gdzie liczy się naturalność, ciepło i ponadczasowy styl. Idealna do sypialni, salonu czy przedpokoju - doda im uroku i elegancji.
Model wyprodukowano w Polsce.

