Złota lampa na ścianę z zielonym abażurem GOLDSUN AB 1338G/17/54
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 28 cm, średnica elementu przy ścianie 14 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany 27 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | o wymiarach średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z WELURU w kolorze 54 ZIELONY ze złotym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych kolorów |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złota lampa na ścianę z zielonym abażurem. Zachwycająca oryginalna lampa na ścianę prezentująca styl klasyczny. Złoty stelaż wygląda elegancko, a dzięki stylowemu zielonemu abażurkowi z weluru staje się niepowtarzalny. Taka lampa z pewnością będzie niekwestionowaną ozdobą każdego salonu, sypialni czy jadalni.

