Elegancka lampa ścienna czarno-złota GOLDSUN 1S 1338G/17/63
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm (średnica elementu przy ścianie 14 cm); odległość od ściany: 27 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | 1S montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, w kolorze 63 CZARNY ze złotym, błyszczącym wnętrzem lub dowolnie wybrany z prezentowanych na zdjęciach (podczas zakupu należy zaznaczyć wybrany kolor abażurów) |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Elegancka lampa ścienna czarno-złota GOLDSUN z czarnym abażurem i złotym wnętrzem to elegancka i efektowna lampa, która wprowadza do wnętrza luksusowy charakter. Ciemny klosz dodaje głębi, a złote wykończenie wewnątrz subtelnie odbija światło, tworząc przytulną i nastrojową atmosferę. Stelaż w odcieniu złota harmonijnie dopełnia całość. Idealny do sypialni, salonu czy przedpokoju.
Model wyprodukowano w Polsce.

