Złoty kinkiet z czarnym abażurem GOLDSUN AB 1338G/17/14
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm, odległość od ściany 27 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 max 40W |
| Materiał | metal malowany na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (zloto półmatowe) |
| Abażur | AB średnica 9/15 cm, wysokość 14 cm, wykonany z tkaniny certyfikowanej w kolorze 14 CZARNYM lub dowolny z palety poniżej |
| Uwagi | lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Złoty kinkiet z czarnym abażurem w ponadczasowej wersji kolorystycznej na złotym stelażu. Kinkiet z serii GOLDSUN to nie tylko praktyczne dodatkowe oświetlenie ale też świetny element dekoracyjny. Kinkiety z abażurkami idealnie sprawdzają się w sypialniach- dają miękkie, subtelne światło i wprowadzają przyjemny nastrój.


