Lampa ścienna złoto-biała GOLDSUN 1S 1338G/17/01
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 30 cm |
| Szerokość | 15 cm (średnica elementu przy ścianie 14 cm); odległość od ściany: 27 cm |
| Źródło światła | 1 x E14 , produkt sprzedawany jest bez żarówek; moc max. żarówki: 40W |
| Materiał | metal malowany elektrostatycznie na kolor 17 ZŁOTY PIASEK (złoto półmatowe) |
| Abażur | 1S montowany na żarówkę, o wymiarach średnica 8/15 cm, wysokość 11 cm, w kolorze 01 BIAŁY lub dowolnym z palety poniżej |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | odcienie złota |
Opis
Lampa ścienna złoto-biała GOLDSUN w złotym kolorze z białym abażurem to subtelna i elegancka propozycja do klasycznych aranżacji. Jasny klosz zapewnia delikatne, rozproszone światło, które pięknie współgra ze złotym stelażem, nadając całości szlachetnego charakteru. Lampa doskonale sprawdzi się jako oświetlenie boczne w sypialni, przy lustrze w przedpokoju lub w salonie, gdzie doda wnętrzu lekkości i przytulności. To uniwersalny wybór, który rozjaśni przestrzeń.
Model wyprodukowano w Polsce.

