Biały klasyczny kinkiet ścienny ARDO 13436/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | biały |
Opis
Biały klasyczny kinkiet ścienny. Klasyczny biały kinkiet idealny praktycznie do każdego stylowego wnętrza. Znakomicie sprawdzi się jako dodatkowa ozdoba oświetleniowa pomieszczenia. Produkt polski.

