Czarny kinkiet z dodatkowym źródłem światła ARDO 13501/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 18 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W, 1 x G9 max 8W |
| Materiał | METALOWA CZARNA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 2 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny kinkiet z dodatkowym źródłem światła. Klasyczny czarny kinkiet idealny praktycznie do każdego stylowego wnętrza. Znakomicie sprawdzi się jako ozdoba oświetleniowa pomieszczenia. Zaletą kinkietu jest dodatkowe źródło światła, które będzie świetne podczas wieczornego czytania. Produkt polski.

