Czarny klasyczny kinkiet ścienny ARDO 13500/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 23 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Czarny klasyczny kinkiet ścienny. Klasyczny czarno-złoty kinkiet idealny praktycznie do każdego stylowego wnętrza. Znakomicie sprawdzi się jako dodatkowa ozdoba oświetleniowa pomieszczenia. Produkt polski.

