Lampa podłogowa z pięknym kloszem ARDO 13504/L
Dane techniczne
| Zasilanie | ~230V |
| Wysokość | 154 cm |
| Szerokość | 38 cm |
| Źródło światła | 1 x E27 max 60W |
| Materiał | CZARNA METALOWA KONSTRUKCJA |
| Uwagi | Lampa sprzedawana jest bez żarówek |
| . | . |
| Ilość punktów światła | 1 |
| Kolor | czarny |
Opis
Lampa podłogowa z pięknym kloszem. Oryginalna, stylowa a zarazem bardzo elegancka czarna lampa podłogowa świetnie sprawdzi się w salonie, sypialni jak i holu wprowadzając subtelne światło. Produkt polski, starannie wykonany.

